CHALUPA U CHUDĚJŮ

Nabízíme Vám ubytování v nově postavené stylové chalupě v údolí zvaném Pluskovec. Nachází se v těsné blízkosti dětských vleků skiareálu Kyčerka, na které vidíte přímo z oken chalupy. Ideální pro rodiny s dětmi. Velmi dobrý přístup k objektu po místní komunikaci i v zimním období, parkování u domu.


Chalupa poskytuje maximální kapacitu 12 osob, v podkroví 8 pevných lůžek a 4 přistýlky celkem ve třech pokojích. Válenda za pecí slouží jako ideální místo pro odpočinek nebo jako   „zašívárna“   pro děti. K dispozici jsou dvě koupelny
a 3 x WC. Uvnitř objektu je  KOUŘENÍ ZAKÁZÁNO !  Pro kuřáky je na kryté terase venkovní popelník. S ohledem na děti
s alergií  NENÍ POVOLENO DOMÁCÍ ZVÍŘATA  vzít s sebou. K dispozici je bezdrátové připojení k INTERNETU (internet
i v televizi).

Přízemí

Kamna s ležením

Kachlová kamna s ležením tvoří dominantu hlavní místnosti, kde se můžou po dobrém obědě „zašít“
jak děti, tak dospělí.

Obývací prostor

Sedací souprava a dva pohodlné taburety nabízí posezení s příjemným pohledem na oheň v kamnech. Atmosféru můžete doladit hudbou ze starých gramofonových desek.

Kuchyň s jídelním stolem

Jídelní stůl je dostatečně velký pro více lidí i jídla, které si můžete připravit v plně vybavené kuchyni, včetně myčky, která za vás vše uklidí.

Terasa

Krytá terasa s posezením má přímý vstup z kuchyně. Je prostorná, takže můžete v klidu relaxovat i v houpacím křesle.


Koupelna v přízemí

Menší koupelna se sprchovým koutem, WC, umyvadlem a elektricky vyhřívaným sušákem na ručníky.

Chodba se dřevem

Dřevo do krbových kamen je uloženo na chodbě, která je propojena s hlavní místností. Nad dřevem máte pro zábavu zavěšeny retro šipky.

Podkroví

Pokoj v podkroví

Pokoje v podkroví voní novotou a nabízí spaní na 8 pevných lůžkách a dalších 4 přistýlkách. V každém pokoji je vždy jedno okno se síťkou proti hmyzu.

Koupelna v podkroví

Koupelna v podkroví má vanu i sprchový kout, umyvadlo, WC a dostatek úložného místa pro vaše věci.


WC v podkroví

Další WC s umyvadlem je samostatné.

Dětský koutek

V podkroví vzniklo i malé místo pro dětský koutek, kam můžete ráno poslat děti, když vám se ještě nebude chtít vstávat.

Vytápění chalupy
Celé přízemí je zajištěno elektrickým podlahovým topením. Kamna jsou vybavena rozvody teplého vzduchu, které vyhřívají všechny tři pokoje v podkroví /možnost zastavení přívodu do pokojů/. Ve spodní koupelně je možné přitopit elektrickým topením. V podkroví je podlahové topení na chodbě, v koupelně, WC a v dětském koutku. Každý pokoj má pod okny elektrické sálavé topení.

Možnost využití příslušenství chalupy

Venkovní prostor nabízí krytou terasu s posezením i houpacím křeslem, malou zahradu – trampolína pro děti, skluzavka, malá horolezecká stěna, pískoviště, křídová tabule, houpací pejsek, vahadlová houpačka, opalovací lavička, solární sprcha, k dispozici hra kroket nebo Moelkky, v letním období pro děti nafukovací bazén včetně čtyř relaxačních lehátek. Dále máte k dispozici elektrickou grilovací desku a možnost zapůjčení venkovního většího kotlíku, kde si můžete uvařit guláš nebo třeba valašskou kyselici. Špekáčky si můžete opéct v přenosném ohništi, kde máte i grilovací rošt. Pokud auta budete parkovat na příjezdové ploše, budete mít u chalupy místo i na pingpongový stůl. Ze zadní strany chalupy je zamykatelný prostor na kola a ostatní vaše věci.