BIKE PARK KYČERKA

BIKE PARK KYČERKA nabízí velkou škálu cyklistických tras. Jedinečností parku je možnost vyžití rodin s dětmi, xc/enduro jezdců, ale i freeridových bikerů. Bike Park je umístěn na jižním svahu v údolí Pluskovec (700 m.n.m.), disponuje kotevním vlekem (905 m) a nabízí možnost stylového pohoštění v nově sroubené valašské hospůdce a s příjemným personálem, který neodmítne žádného bikera. Singletrail Bike Park Kyčerka je největším svého druhu v České republice a stabilně patří mezi tři nejlepší bike resorty u nás, společně s Rychlebskými stezkami a Singltrekem pod Smrkem.

Mapy Bike parku

Modrý trail "UNIVERSITY TRAIL" je stvořený pro veškerou škálu jezdců. Vyřádí se zde jak začátečníci tak i pokročilí jedinci, kteří mají rádi rychlou jízdu přes louky, technicky pojaté klopenky a hliněné schody. Zakončená je dlouhou dřevěnou lávkou (100 m).


Červený trail "PLAYFULL TRAIL", který je spíše pro zdatnější freeridové bikery. Je zde několik dřevěných a hliněných skoků, klopenek různých velikostí a pasáže lesem. To vše se dá samozřejmě objet tak, aby i tato trať byla sjízdná pro ostatní enduro jezdce.


Černý trail "SCRAMBLE TRAIL", který je bezkonkurenčně nejrychlejší. Nabízí různé skoky střední obtížnosti a klopenky. Také je sjízdný i pro méně zkušené, a to díky možnosti těžší pasáže objet.